Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Miejska Biblioteka Publiczna Mikołów

Kolorowy pasek

Pracownicy Biblioteki

Osoby sprawujące funkcje i ich kompetencje

 

Główny Księgowy
mgr Ksymena Łagun
tel. 32 322 00 63 w. 72
e-mail: ksymena.lagun@biblioteka.mikolow.eu

Stanowisko Administracyjno-Kadrowe
mgr Mariola Prus
tel. 32 322 00 63 w. 72
e-mail: mariola.prus@biblioteka.mikolow.eu

Stanowisko ds. Automatyzacji
mgr Robert Koczyba
tel. 32 322 00 63 w. 74
e-mail: robert.koczyba@biblioteka.mikolow.eu

Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów
Kierownik: mgr Anna Wojtkowska-Witala
tel. 32 322 00 63 w. 74
e-mail: anna.wojtkowska-witala@biblioteka.mikolow.eu

Czytelnia Ogólna
Kierownik: Jolanta Świderska
tel. 32 322 00 63 w. 73
e-mail: jolanta.swiderska@biblioteka.mikolow.eu

Wypożyczalnia dla Dorosłych
Kierownik: mgr Ilona Damecka
tel. 32 322 00 63 w. 70
e-mail: ilona.damecka@biblioteka.mikolow.eu

Oddział dla Dzieci i Młodzieży
Kierownik: mgr Agnieszka Wróbel
tel. 32 322 00 63 w. 71
e-mail: agnieszka.wrobel@biblioteka.mikolow.eu

Filia nr 1 Mokre
Kierownik: Mariola Tomiczek
e-mail: mariola.tomiczek@biblioteka.mikolow.eu

Filia nr 2 Paniowy
Kierownik: Marcin Bies
e-mail: marcin.bies@biblioteka.mikolow.eu

Filia nr 3 Bujaków
Kierownik: mgr Patrycja Machałek
e-mail: patrycja.machalek@biblioteka.mikolow.eu

Filia nr 4 Reta
Kierownik: mgr Agata Babisz
e-mail: agata.babisz@biblioteka.mikolow.eu

Filia nr 5 Kamionka
Kierownik: mgr Hanna Żmuda

Filia nr 6 Borowa Wieś
Kierownik: Lucyna Cieplik
e-mail: lucyna.cieplik@biblioteka.mikolow.eu

Filia nr 7 Śmiłowice
Kierownik: Dorota Kłysz
e-mail: dorota.klysz@biblioteka.mikolow.eu

Metadane

Źródło informacji:Administrator
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Administrator
Data wprowadzenia:2018-06-25 12:19:06
Opublikował:Administrator
Data publikacji:2018-06-25 12:20:13
Ostatnia zmiana:2018-06-25 12:20:26
Ilość wyświetleń:13

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij